YG Charity - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
