YG Charity - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Banner
fr: Bannière

en: Team
fr: Equipe

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
