YG Charity - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
