YG Charity - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Banner
lv: Baneris

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
