YG Charity - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Logo
ne: ब्याज

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
