YG Charity - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Banner
pl: Baner

en: Team
pl: Zespół

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
