YG Charity - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Logo
sv: Logotyp

en: Navigation
sv: Navigering

en: Button text
sv: Knapptext

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
