YG Charity - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Logo
ar: الشعار

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Highlighted
ar: مبرز
