YG Charity - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
