YG Charity - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Team
da: Hold

en: Button text
da: Knaptekst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
