YG Charity - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
