YG Charity - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Logo
he: לוגו

en: Navigation
he: ניווט

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
