YG Charity - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
