YG Charity - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Logo
hu: Logó

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Team
hu: Csapat

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
