YG Charity - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Logo
kk: Логотип

en: Navigation
kk: Навигация

en: Twitter
kk: Твиттер
