YG Charity - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
