YG Charity - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
