YG Charity - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Team
nl: Ploeg

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
