YG Charity - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Logo
ro: Siglă

en: Navigation
ro: Navigator

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
