YG Charity - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Primary
sk: Primárny

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
