YG Charity - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme
