YG Charity - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
