YG Charity - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Logo
th: โลโก้

en: Navigation
th: นำทาง

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
