YG Charity - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Team
tr: Takım

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Button text
tr: Buton metni

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
