YG Charity - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Logo
uk: Логотип

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Banner
uk: Банер

en: Team
uk: Команда

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Twitter
uk: Твітер

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
