YG Charity - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Button text
de: Button-Text

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Parallex Section
de: Parallax-Abschnitt

en: Parallex image
de: Parallax-Bild

en: Button link
de: Button-Link

en: Perfect theme for NGO, Charity and Non-Profit organization.
de: Das ideale Theme für Wohltätigkeitsorganisationen und gemeinnützige Vereine.
