YG Construction - en to be translation catalogue (7 entries)

en: title
be: назва

en: Content
be: Змесціва

en: footer
be: футэр

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Navigation
be: Навігацыя

en: contact
be: кантакт

en: Highlighted
be: Выдзелены
