YG Construction - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: footer
ru: подвал

en: logo
ru: логотип

en: Navigation
ru: Навигация

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: contact
ru: контакт

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
