YG Construction - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ
