YG Construction - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: footer
gu: ફૂટર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: contact
gu: સંપર્ક
