YG Construction - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: title
nl: titel

en: Content
nl: Inhoud

en: footer
nl: voet

en: Email
nl: E-mail

en: map
nl: kaart

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Primary
nl: Primair

en: facebook
nl: Facebook

en: Secondary
nl: Secundair

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: phone number
nl: Telefoonnummer
