YG Construction (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: google
de: Google

en: facebook
de: Facebook

en: Post Comments
de: Kommentare verfassen

en: instagram
de: Instagram
