YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Contact Us
he: יצירת קשר
