YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
