YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
