YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu
