YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Footer
is: Fótur
