YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
