YG Construction Lite (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Footer
ru: Подвал

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
