YG Corporate - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Banner image
de: Bild des Banners

en: Theme Color
de: Theme-Farbe

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.
