YG Corporate - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Subject
da: Emne

en: Header
da: Overskrift

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Banner image
da: Banner billede

en: Primary menu
da: Primære menu
