YG Corporate - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Subject
fr: Objet

en: Header
fr: Entête

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Banner image
fr: Bannière

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Theme Color
fr: Couleur du thème

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page

en: Primary menu
fr: Menu principal
