YG Corporate - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Header
lv: Galvene

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
