YG Corporate - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Subject
pt: Assunto

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Banner image
pt: Imagem de banner

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé

en: Primary menu
pt: Menu primário
