YG Corporate - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
