YG Corporate - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Header
et: Päis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Banner image
et: Bänneripilt

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü
