YG Corporate - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Banner image
fi: Bannerikuva

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
