YG Corporate - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Twitter
kk: Твиттер
