YG Corporate - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Skype
kn: ಸ್ಕೈಪ್‌

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
