YG Corporate - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
